RIMA 

al KaidaImport:       Polsko - Wroclaw
Narozena: 3.5.2004 (+)

RIMA se narodila v Polsku. Pochází z linie Orslana, skupiny Kunaka Tornado.

Už jako malá byla Rima hodně temperamentní, ve 4 měsících útočila na figuranta. V povahových soutěžích se už jako štěně umisťovala na prvních místech. Je to velice ostrá fena, velmi důrazně ochraňuje nás i náš pozemek.

Jejími rodiči byli Walentyna al Kaida (pravnučka Kunaka Tornado) a Fagot Mariči, pes z Moskvy z výborné krevní linie.

Rima vždy zaujala, kromě své povahy, také líbivým exteriérem. Svou první výstavu absolvovala s úspěchem jako štěně (velmi nadějná 1), na další výstavě získala známku výborná 1, JA. Několik diplomů z povahových soutěží a výstav si můžete prohlédnout zde.

Rima byla 17.9.2005 úspěšně uchovněna.

Chtěli jsme si zajistit pokračovatele vlastností Rimy, tak u nás zůstala fenečka, která se narodila jako jediná mezi pejsky v jejím prvním vrhu. Carica nezklamala - byla to "další Rima".

Další štěňátka měla Rima se psem, který se narodil u nás - Anakin Ruský medvěd, je to krásný, hodně velký pes s úžasnou povahou. Z tohoto vrhu jsme si vybrali velmi perspektivní fenku Gordosť.

Rima nás v srpnu 2015 opustila - zcela nečekaně, byla zdravá, hravá a veselá ještě večer.... ráno už nežila - bylo jí 11 let a 4 měsíce. Svou úžasnou povahu předávala svým potomkům, kteří nám ji tím budou připomínat....byla spolu s Doroteyou zakladatelkou naší chovatelské stanice a její krev koluje v některých našich fenkách... i když Rimuška byla jen jedna... Nedá se na ni zapomenout.